17
Лип

Поговоримо про мистецтво та медіа на Фестивалі ідей?

Швидкі трансформації українського суспільства актуалізують пошук візії майбутнього, таких образів людини та соціальних взаємодій, які б сприяли подальшому вивільненню творчого потенціалу громадян та громад. Мистецтво та медіа мають унікальний потенціал для досягнення цієї мети.

Актуальною є потреба у дослідженні можливостей творчого розвитку, залучаючи до діалогу тих, хто формує сучасний культурний ландшафт України:

  • митців, відповідальних за те, що відбувається на сцені, сторінці чи екрані;
  • вчених та критиків, які вивчають та висвітлюють для наших громадян досягнення мистецтв;
  • журналістів, кураторів та меценатів, чиї дії формують, підтримують і живлять наші мистецькі спільноти. 

Тематичний потік «Мистецтво» Фестивалю ідей 2018 уможливить спілкування з кращими представниками українського мистецтва, провідними журналістами та медіа-менеджерами.

Спікери Фестивалю поділяться своїми думками щодо ролі класичного та сучасного мистецтва в житті людини, представлять бачення розвитку мас-медіа в ближчому майбутньому, разом з учасниками спробують віднайти ті ідеї, що надихають нас до самовивершення у повсякденному житті, обговорити такі питання, як відповідальність творця, соціальні ефекти мистецьких практик та багато тем.

Особливе місце в програмі Фестивалю посідають дискусійні панелі, присвячені організації мистецьких заходів різних форматів та відповідних освітніх проектів. Videte et applaudite! In arte libertas!

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей? РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ


Спікери потоку

Leave a Reply