2
Сер

9 ПРИЧИН ВІДВІДАТИ ФЕСТИВАЛЬ ІДЕЙ 2019

1. Почути понад 100 спікерів з 10 країн
Жодна поважна подія не обходиться сьогодні без запрошених спікерів із закордону. Але важко знайти подію з такою кількості спікерів, що завітають саме в Одесу з Канади, Нідерландів, Польщі, Словенії, Іспанії, Вірменії, Австрії, Німеччини, Чехії, Естонії. Деякі з них вперше відвідають Україну аби поділитися знаннями та ідеями.

2. Дізнатися про глобальні тренди в науці, економіці, безпеці, культурі, медецині та технологіях.
Щороку Фестиваль має фокус-тему. Цього разу це “Українське суспільство в контексті глобальних трендів”. Адже сьогодні важливо усвідомлювати, що події в Україні не є відірваними від світових процесів та глобальних трендів. Як саме ці “глобальні тренди” діють в нашому локальному контексті допоможуть зрозуміти запрошені спікери.

3. Зайнятися йогою з українськими інтелектуалами
Кажуть, що найкращі ідеї народжуються в ліжку, душі та автобусі. Але є ще йога, ранкова руханка та пробіжка. Саме тут будуть і спікери Фестивалю Ідей, з якими можна буде швидко обговорити власні ідеї.

4. Потанцювати під Yuko в Зеленому театрі
Хедлайнерами музичної частини стане YUKO. За два роки свого існування група випустила два альбоми та встигла виступити на топових українських фестивалях і розділити сцену з Gorillaz, Gus Gus, Massive Attack, Her і ін., отримати нагороду найкращої молодої групи від APPS MUSIC x SZIGET Awards, випустити пісню Stay Open, створену в колаборації з Diplo і MØ.

Читати далі>>

Leave a Reply