1
Сер

ЕКОНОМІКА — ТЕМАТИЧНИЙ ПОТІК ФЕСТИВАЛЮ ІДЕЙ

Зміни, що відбуваються в сучаному світі і в Україні, привносять нові акценти в економічне життя та функціонування бізнесу. Сьогодні представники бізнес середовища шукають нові ідеї, які будуть здатні впливати на оточуючий нас світ.

Безліч дискусій про стан економіки України, про шляхи її розвитку зводяться до інституційної спроможності держави, інвестиційної привабливості, дерегуляції, людського потенціалу тощо. 

Але все більше вітчизняних роботодавців говорять про необхідність нових економічних рішень, що сприяли би створенню кластерів та центрів, які б давали можливість для розвитку місцевих талантів, про впровадження способів управління компаніями та організаціями, спрямованих на підвищення продуктивності праці в організації або сфері економіки в цілому.

Окремо свою увагу сьогодні бізнес приділяє відповідальності за міста, де він розташований.

Тематичний потік «Економіка» Фестивалю ідей 2018 уможливить спілкування власників українського бізнесу, представників економічної науки, управлінців, громадських активістів та impact-інвесторів. Робота потоку сформована таким чином, щоби висвітлити декілька важливих напрямків.

Спікери та учасники потоку «Економика» будуть розмірковувати над тим, як підприємцю думати, для того, щоб ідеї були масштабними, а рішення сильними. Фестиваль ідей шукатиме шляхи, як перетворити ідею в працюючий бізнес та масштабувати його.

Особливу увагу приділимо тому, як бізнес впливає на людей і на місто, як підприємець може впливати на місто і країну і чи повинен? Окремо розглянемо принципи іmpact-інвестування та методології виміру цього впливу.

У кожному з чотирьох рівнів надаватиметься перевага використанню локальних прикладів та світових трендів. Завдання всіх трьох днів фестивалю в цій темі — створення тяги для керівників, в ідеалі їх натхнення, навчитися приймати масштабні рішення не тільки для бізнесу, але і для міста, країни.

Бажаєте взяти участь у Фестивалі ідей? [maxbutton id=”2″ ]


[maxbutton id=”4″ url=”http://www.ideasfest.in.ua/%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0/” text=”Спікери потоку” ]

Leave a Reply