24
Jul

Яким був Фестиваль Ідей 2020

Вперше за чотири роки Фестиваль Ідей відбувся в онлайн-форматі — і це було неймовірно!

 

У фокусі цьогорічного фестивалю логічним чином опинилася світова лихоманка, викликана пандемією, думки та ідеї, що формують наші спільні дії у кризовій ситуації. Ми приділили увагу сімом основним напрямкам: громадське здоров’я, економіка та підприємництво, освіта, наука та технології, безпека, мистецтво та медіа, філософія життя. За три дні розглянули їх у трьох вимірах: глобальному (25 червня), національному (26 червня) та особистому (27 червня).

 

Ми слухали і говорили 26 годин, поставили 196 питань, десятки спікерів і тисячі учасників були розкидані по всьому світу — від Києва до Вашингтона, від Одеси до Берліна, від Львова до Лондона, від Парижу до Сан-Кристобаль-де-лас-Касас.

Безліч ідей вирували, надихали, викликали суперечки і об’єднували людей з різним досвідом, експертизою та культурним бекграундом. Це те, заради чого The Aspen Institute Kyiv та Impact Hub Odessa четвертий рік поспіль організовують Фестиваль ідей.

Надзвичайно цінуємо підтримку партнерів, деякі з яких з Фестивалем вже не перший рік: 

Міжнародний фонд «Відродження»

Кар’єрний портал Happy Monday

Dekabristen E. V.

Bosch Alumni Network

Австрійський культурний форум в Києві

Видавництво Старого Лева

Медіапартнери Українське радіо, Еспресо ТБ, Liga.net, Bit.ua.

Особливу подяку висловлюємо незмінному імпакт-інвестору Фестивалю Ідей, засновнику Impact Hub Odessa Єгору Гребеннікову.

Дякуємо усім учасникам, спікерам, волонтерам, техпідтримці та командам The Aspen Institute Kyiv та Impact Hub Odessa, які зробили все і трошечки більше, щоби фестиваль-2020 відбувся, незважаючи ні на що.

 

Сподіваємося обійматися біля моря наступного року!

Leave a Reply