9
Jun

Відкрито прийом заявок на «Відкритий мікрофон»

Під час Фестивалю Ідей 2021 відбудеться спеціальна подія — презентація ідей та проєктів у форматі «Відкритий мікрофон». Подати заявку на участь може будь-яка людина, що має ідею або проєкт, про які варто знати світу!

 

Заповнюйте анкету з коротким описом вашого проєкту до 21 червня 2021, щоби отримати шанс презентувати його на Фестивалі Ідей, який відбудеться в Одесі 21-23 серпня. Відповідь оргкомітету щодо підтвердження вашої участі у «Відкритому мікрофоні» буде надіслано на вказану вами електронну адресу до 15 липня.

 

Формат презентації — виступ тривалістю до 30 хвилин, під час якого ви можете представити існуючий проєкт, результати соціально-важливої діяльності або інноваційну ідею, які мають потенціал вплинути на розвиток країни в майбутньому. Цьогоріч у фокусі Фестивалю Ідей «Україна, якій вдається», тобто демонстрація найкращих практик та успіхів за 30 років Незалежності.

 

Вже п’ятий рік поспіль ми створюємо сприятливу середу, де лідери та експерти з різних сфер можуть обмінюватися ідеями заради суспільного блага та натхнення на подальші дії.

 

Фестиваль Ідей проводиться з 2017 року. Його місія — формувати культуру діалогу та критичного мислення, ліберальну інтелектуальну атмосферу, сприяти  міжсекторальній взаємодії. Організатори — Aspen Institute Kyiv та Impact Hub Odessa.

Leave a Reply