4
Сер

Фестиваль Ідей — 2022 відбудеться у інші дати та у іншому форматі

Через небезпеку російських ударів організаційний комітет Фестивалю Ідей — 2022 прийняв рішення перенести подію на інші дати та провести її у іншому форматі. Про наступні оновлення організатори повідомлятимуть окремо на цьому сайті та на Facebook-сторінці Фестивалю (https://www.facebook.com/ideasfest.in.ua).

Фестиваль Ідей — 2022 мав відбутися 20 — 22 серпня в Одесі. Його незмінні організатори — Аспен Інститут Київ та Імпакт Хаб Одеса. Як і раніше, подія мала зібрати біля моря лідерів різних галузей, мислителів та всіх українців, відкритих до щирого діалогу та пошуку відповідей на актуальні питання. До початку повномасштабного військового вторгнення Росії організатори активно готували подію: напрацювали списки тем та потенційних спікерів, визначилися за локаціями та обговорювали додаткові заходи.

Російська агресія зруйнувала всі плани. Члени організаційного комітету Фестивалю Ідей — 2022 наголошують, що безпека спікерів та учасників — головний пріоритет для них. Через постійну загрозу російських ударів проведення Фестивалю у Одесі неможливе. Подію проведуть, але у інші дати та у іншому форматі. Про всі оновлення організатори повідомлятимуть окремо.

Організаційний комітет також пропонує згадати минулорічні події:

Перегляньте записи панельних дискусій Фестивалю Ідей — 2021 за посиланням (https://www.youtube.com/playlist?list=PLb_V1ygCLxrL9Zg2ADc-jQTp-fvUjnI-L).

Записи панельних дискусій Фестивалю Ідей — 2020 доступні за лінками:

1 (https://www.youtube.com/playlist?list=PLb_V1ygCLxrKTUsP5nUjJfg7Ry9Ea5NcJ),

2 (https://www.youtube.com/playlist?list=PLb_V1ygCLxrIcOLtX50adQSMgcnHdCARB),

3 (https://www.youtube.com/playlist?list=PLb_V1ygCLxrLLrtM8j4IohX1dvoW2QPlj).