3
Вер

Міжнародні дискусії Фестивалю Ідей вже доступні з українськими субтитрами

За підтримки Міжнародного фонду «Відродження» Фестиваль ідей переклав та субтитрував 10 англомовних дискусій про світ під час і після пандемії: онлайн-освіту, системи охорони здоров’я, світову безпеку, гендерну рівність, зміну клімату та інші актуальні теми.

 

Підписуйтеся на наш YouTube-канал, що почути міжнародних експертів Фестивалю Ідей 2020 і не пропустити публікацію наступних відео.

 

У прямому ефірі дискусії відбувалися англійською мовою без перекладу із можливістю поставити спікерам питання.

 

Список опублікованих дискусій:

 

 

Міжнародний фонд «Відродження» — одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990 року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проєктів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Фонд заснований філантропом Джорджем Соросом і є частиною міжнародної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

 

Фестиваль Ідей —  щорічний масштабний форум-подія, організований Aspen Institute Kyiv та Impact Hub Odessa, де лідери громадської думки, відомі науковці, підприємці, економісти, філософи та футурологи зі всього світу обговорюють та шукають виходи з викликів, котрі стоять перед світом. Три роки поспіль Фестиваль відбувався у серпні в Одесі в офлайн-форматі. 2020 року через всесвітню пандемію COVID-19 Фестиваль відбувся онлайн 25-27 червня.

Leave a Reply