6
Чер

Фестиваль ідей-2018 запрошує учасників та спікерів

Impact Hub Odessa та The Aspen Institute Kyiv вже вдруге проводять Фестиваль ідей в Україні. В серпні Одесі зберуться 1500 лідерів думки з усієї країни та понад 50 спікерів з України та світу — з ідеями для обговорення.

Одеса на три дні з 24 по 26 серпня стане центром інтелектуального життя країни. Якщо би науковці могли вимірювати тиск думки на повітря — на Фестивалі ідей планували би поставити рекорд.

Фестиваль ідей — це відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, що формують сучасність та майбутнє різноманітних спільнот.

В програмі Фестивалю ідей — близько 100 окремих сесій різних форматів та тематичних напрямів — від лекцій і презентацій до дискусій та бесід віч-на-віч – створюють унікальну атмосферу інтелектуального пошуку.  Цього року в програму додасться ще значна нетворкінгова складова.

«Фестиваль ідей — це потужне дійство, де лідери думок, лідери різних спільнот зі всієї України, а також гості з інших країн, мають можливість глибше познайомитись та обговорити широкий спектр ідей, що формують наше сьогодення та майбутнє.
Аспен Інститут Київ поділяє акценти глобального Аспен руху: «Ідеї! Лідерство! Дія!». Ці кілька днів фестивалю є унікальним джерелом нових смислів та натхнення для тих, хто творить сучасну Україну», — Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, співголова організаційного комітету Фестивалю ідей.

Фестиваль ідей-2018 фокусується на важливих для українського суспільства аспектах життя людини у швидкоплинному світі. Мова піде про людину у різних вимірах її діяльності, про її оточення та її найважливіші практики.

Фестиваль ідей запрошує всіх бажаючих реєструватися та пропонує такі тематичні потоки:

 • мистецтво та медіа;
 • наука та технології;
 • міський простір;
 • безпека;
 • економіка;
 • освіта;
 • здоров’я та краса;

«Фестиваль ідей цього серпня об’єднає людей, які працюють та мають результати в різних напрямках — тих, кому цікавий розвиток України. Тих, хто прагне обговорювати ідеї, генерувати нові сенси. Це не типова конференція, адже ми робимо акцент на обміні ідеями, інколи, навіть в неочікуваних середовищах», — Олександр Славський, лідер Program design team в Impact Hub Odessa, співголова організаційного комітету Фестивалю ідей.

Як взяти участь у Фестивалі ідей 2018?

До участі у Фестивалі ідей запрошуються всі, хто працює в інноваційних проектах, бізнесі та державних структурах і прагне в своїй діяльності розвивати Україну, створюючи країну, в якій добре жити.

Реєстрація учасників — безкоштовна. Взяти участь зможуть всі, хто зареєструється.

2 Responses

 1. Добрый день!
  Меня зовут Екатерина Штуца, я преподаватель с многолетним стажем в лицее и вузе, руководитель языкового образовательного центра Sprachcafe в Одессе, экзаменатор австрийского центра ÖSD в Одессе.
  Наш языковой центр имеет со трудничество со школами и вузами, проводит многочисленные мероприятия, участвует в социальных проектах и воркшопах, предлагает альтернативные методики в образовании.
  Было бы интересно принять участие в фестивале в качестве партнера либо спикера
  С ув., Екатерина Штуца

  1. v.gruzova

   Екатерина, добрый день. Регистрация спикеров закончилась еще в июне. Приходите в этом году как участники)

Leave a Reply