2
Чер

Тема і перші спікери Фестивалю Ідей 2020

«Світова лихоманка: долаємо кризу разом» — такою буде тема Фестивалю Ідей 2020, який відбудеться онлайн з 25 по 27 червня. Разом шукатимуть спільні точки опори у цей непростий час небайдужі лідери з різних сфер і країн: представники Міжнародного валютного фонду та Всесвітньої організації охорони здоров’я, діючі та колишні міністри та міністерки, громадські діячі, філософи, науковці, письменники і бізнесмени. Реєструйтеся і ви! Кінцевий термін реєстрації на фестиваль — 23 червня о 14:00 за київським часом.

 

У фокусі цьогорічного фестивалю — світова лихоманка, викликана пандемією, думки та ідеї, що формують наші спільні дії. У рамках заходу будуть розглянуті сім основних напрямів: громадське здоров’я, економіка та підприємництво, освіта, наука та технології, безпека, мистецтво та медіа, філософія життя. Ці теми розглядатимуться у трьох вимірах: глобальному (25 червня), національному (26 червня) та особистому (27 червня).

 

«Не дивлячись на новий для нас онлайн-формат, аудиторія фестивалю не змінюється — це лідери у широкому сенсі цього слова: люди, що творять зміни, чи люди, зацікавлені в ідеях. Наразі дуже актуально осмислити та напрацювати рішення щодо ситуації, в якій опинився увесь світ. Саме тому ми сконцентрувалися на світовій лихоманці та на тих змінах, що несе пандемія та її наслідки», — розкриває тему Марина Гончаренко, співзасновниця Impact Hub Odessa, програмна координаторка Фестивалю ідей 2020.

 

«Рік, що триває є роком великих викликів. У часи непевності та невизначеності, важливо знаходити час на рефлексію, на інтелектуальні бесіди, на осмислення суспільних процесів, на обговорення та ділення думками. Поділитися ідеями та синхронізуватись з інтелектуалами та сучасними мислителями, надихнутися і розширити своє бачення та розуміння викликів сьогодення — це те, чим цього року стане наш Фестиваль», — розповідає Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, співголова Фестивалю ідей 2020.

 

Серед підтверджених на сьогодні спікерів:

  • доктор Шрідхар Венкатапурам, King’s College London,
  • підприємець і громадський діяч Валерій Пекар,
  • філософ Вахтанг Кебуладзе,
  • екс-міністерка фінансів, голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ  Наталія Яресько,
  • заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован,
  • професор економіки Університету Каліфорнії Берклі Юрій Городніченко,
  • шведсько-американський економіст і дипломат, експерт з питань національних економік України, Росії та країн колишнього СРСР Андерс Ослунд,
  • письменник Юрій Андрухович,
  • директор Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Литвиненко,
  • виконуюча обов’язки міністерки освіти та науки України Любомира Мандзій.

 

Щоб взяти участь у цьогорічному Фестивалі Ідей, потрібно зареєструватися за посиланням.

 

Усі події фестивалю безкоштовні, посилання на онлайн-трансляції будуть надіслані тільки зареєстрованим учасникам. Організатори — Impact Hub Odessa і Аспен Інститут Київ.

Leave a Reply